Strona główna Pożyczki na raty TAKTO

TAKTO Opinie i informacje

TAKTO

TAKTO Finanse sp. z o.o.

ul. Braniborska 58-68
53-680 Wrocław

www.taktofinanse.pl
Ocena klientów: 4.0
76% klientów poleca

Weź pożyczkę »

Pożyczka w TAKTO to:

Limit kwoty pożyczki: 500 - 10.000 zł   (pierwsza do 10.000 zł)          Limit czasu na spłatę: 6 - 36 mc   (pierwsza do 36 mc)
Czas decyzji: od 60 min.      Weryfikacja: przelew 1gr      Wymagania: wiek od 18 do 75 lat      Czynne: pn-pt 08:00-21:00


Opinia eksperta o pożyczce w TAKTO
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Ciągle powiększający się zespół profesjonalistów TAKTO Finanse, liczący obecnie 40 osób, od 2012 roku z pasją i zaangażowaniem pracuje nad wysoką jakością produktu oferowanego klientom. Od początku działalności celem TAKTO Finanse było stworzenie produktu łączącego najlepsze cechy pożyczek oferowanych przez inne podmioty, takie jak wysoka kwota i długi okres spłaty z elastyczną oceną zdolności kredytowej klientów.

Opinie o TAKTO (27)

Pełny opis

Podobne pożyczki

Porady i częste pytania

Firma TAKTO Finanse posiada dwa kanały sprzedaży. Jednym z nich jest kanał własny, w ramach którego klienci mają dostęp do ponad dwudziestu wysoko wyspecjalizowanych doradców, dzięki którym formalności załatwia się nie wychodząc z domu. W tym celu należy wypełnić formularz kontaktowy w internecie lub zadzwonić pod numer infolinii. Drugi kanał sprzedaży to kanał zewnętrzny – TAKTO Finanse współpracuje z dziesięcioma dużymi pośrednikami, w których imieniu umowę o pożyczkę sporządza ponad 500 agencji. Dzięki temu firma ma jedną z najlepszych na rynku ofert w segmencie pożyczek pozabankowych. Jest ona powszechnie dostępna i doskonale dopasowana do indywidualnych potrzeb klientów.

Pożyczka TAKTO

Pożyczka TAKTO Finanse stanowi połączenie najlepszych cech produktów oferowanych przez inne podmioty działające na tym rynku, takich jak wysoka kwota pożyczki, długi okres spłaty i elastyczna ocena zdolności kredytowej klienta. Przyjrzyjmy się im po kolei. TAKTO Finanse oferuje pożyczkę w kwocie do 10 000 złotych i jest to jedna z najwyższych pożyczek oferowanych na rynku pozabankowym. Okres spłaty może wynosić od 6 aż do nawet 36 miesięcy, co stanowi bardzo nietypową i zarazem korzystną dla klienta ofertę. Dłuższy okres spłaty to niższa rata miesięczna i brak stresu związanego z koniecznością zdobycia szybko dużych pieniędzy na spłatę. I wreszcie elastyczna ocena zdolności kredytowej klienta, dzięki której pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń o dochodach, akceptuje ich różne źródła, nawet deklarowane. Tu jednak trzeba się liczyć z tym, że proces przyznawania pożyczki będzie nieco bardziej skomplikowany. Uproszczona procedura dokumentowania dochodów dostępna jest bowiem wyłącznie dla klientów uzyskujących dochód między innymi z umowy o pracę, renty lub emerytury.

Ciekawa oferta TAKTO Finanse

Do wygody i szybkości udzielania pożyczek już się przyzwyczailiśmy. W przypadku TAKTO Finanse umowę zawieramy przez telefon lub za pośrednictwem kuriera, nie ruszając się na krok z domu. Decyzja kredytowa zapada w ciągu godziny od złożenia wniosku, a przelew środków odbywa się w czasie do 15 minut. Klienci nie muszą obawiać się żadnych ukrytych opłat, tak popularnych gwiazdek, drobnego druku i innych przykrych niespodzianek. TAKTO Finanse oferuje długi okres odstąpienia od umowy, wynoszący 14 dni. To, co najciekawsze, zostaje na koniec. W TAKTO Finanse istnieje możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie. Jest to oferta bardzo rzadko spotykana na rynku, inne podmioty umożliwiają zaciągnięcie kolejnej pożyczki dopiero po zakończeniu spłaty poprzedniej. W przypadku oferty TAKTO o kolejną pożyczkę można starać się już po terminowej spłacie pierwszych 6 rat. Warto również pamiętać, że o ile istnieje możliwość nadpłacenia raty na kolejne miesiące, to nie ma możliwości zawieszenia spłaty rat na pewien czas, i wszelkie opóźnienia wiążą się z dodatkowymi kosztami.

Dla kogo pożyczka TAKTO?

O pożyczkę mogą ubiegać się osoby w wieku od 18 do 75 lat, obywatele Polski z ważnym dowodem osobistym. Oferta TAKTO jest skierowana do osób, które nie mają aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w BIK lub BIG. Wymagane są również minimalne dochody w kwocie 500 złotych netto. Procedura jest nieskomplikowana, można samemu zadzwonić na jeden z numerów kontaktowych lub wypełnić formularz i czekać na połączenie z TAKTO. Przed rozmową należy mieć przygotowany dowód osobisty i numer konta. Konsultant bada zdolność kredytową, przedstawia ofertę i prosi o wymagane dokumenty. Można je wysłać e-mailem, MMS-em lub faksem, a następnie dokonać „autoryzacji 1 grosz” w formie przelewu potwierdzającego, że konto należy do nas. Jeżeli nie mamy możliwości wysłania dokumentów w jeden z wymienionych sposobów, możemy zamówić kuriera, który odbierze je od nas i od razu dostarczy wzór umowy. Po ostatecznej akceptacji wniosku, TAKTO Finanse przelewa pieniądze na konto klienta. Można je także odebrać w dowolnie wybranym Urzędzie Pocztowym. Ostatnim krokiem jest odesłanie przez TAKTO Finanse pocztą podpisanej umowy, w terminie 7 dni.

PODSUMOWANIE
opinii o TAKTO:

59%
19%
4%
7%
11%
0%
76% poleca
24% niepoleca
GŁOSUJ +1
GŁOSUJ -1

06-10-2017 20:40
Ocenił(a) na:

poleca
JEDNYM SŁOWEM.SUPER.

23-07-2016 11:50
Ocenił(a) na:

poleca
Firma rzetelna, to już moja druga pożyczka u nich. Cieszy mnie długi termin spłaty. Decyzja mogłaby być trochę szybciej, ale tak czy siak polecam.

17-07-2016 22:57
Ocenił(a) na:

poleca
Duża kwota i długi termin spłaty. Brałam już dwie pożyczki i zawsze bez problemu. Dzięki długiemu terminowi nie musiałam się martwić, że zostaną mi naliczone jakieś kary za konieczność przedłużenia. Polecam.

17-07-2016 15:55
Ocenił(a) na:

poleca
Sprawdzona i rzetelna firma. Duża kwota pożyczki, jestem zadowolona, bo potrzebowałam na sprzęt AGD :) decyzja mogłaby być minimalnie szybciej.

12-07-2016 12:14
Ocenił(a) na:

poleca
Chyba jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne chwilówki oferowały 1000 zł.

21-04-2016 12:45
Ocenił(a) na:

niepoleca
Bardzo szybko załatwiona pożyczka: wysłałam wymagane dokumenty , na drugi dzień pieniądze na koncie (2 razy korzystałam z pożyczki z tej firmy). Niestety w związku z sytuacją rodzinną odstąpiłam od umowy ostatniej pożyczki i zaczęło się... co 2, 3 dzień telefon z przypomnieniami, straszeniem, że wpłata powinna być natychmiastowa a nie czekanie na ostatnią chwilę itp. Niestety, czar mojej dobrej opinii prysł... z klienta zrobiłam się dłużnikiem. Nie wspomnę o poziomie rozmów telefonicznych osób, które się ze mną kontaktowały.

11-03-2016 08:51
Ocenił(a) na:

poleca
U mnie nie było żadnego problemu z dokumentami. Wszystko wysłałam szybko i tak samo szybko przesyłka trafiła do mnie.

18-11-2015 21:14
Ocenił(a) na:

poleca
Potrzebowałam szybko pieniędzy, bo pracodawca nie wypłacił w terminie tych, na które liczyłam. W TAKTO dostałam pożyczkę bardzo szybko. Jednocześnie wpłynęły mi pieniądze od pracodawcy. Zgłosiłam wiec szybciutko, że odstępuję od umowy. Podano mi szczegóły, konto na które trzeba pieniądze oddać i było po sprawie. Super!

20-11-2014 21:39
Ocenił(a) na:

poleca
spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam. W sumie dość szybko i rzetelnie, jak porównałem dokładnie wszystkie koszty u nich i konkurencji to wychodzi korzystnie, może nie jest super tanio ale przynajmniej uczciwie

20-11-2014 10:35
Ocenił(a) na:

poleca
Polecam.Szybka decyzja.Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

03-11-2014 21:48
Ocenił(a) na:

niepoleca
ciezko z przyznaniem pozyczki, w innych firmach zdecydowanie latwiej i szybciej, sprobowac warto ale mi odmowili

30-07-2014 12:09
Ocenił(a) na:

poleca
Jestem naprawdę miło zaskoczona :) wczoraj o godz 19 wysłałam zgłosznie na ich stronie internetowej, za pół godzinki zadzwonił bardzo miły Pan, podałam wszystkie potrzebne dane. Dzisiaj rano wysłałam tylko dwa potrzebne dokumenty, dowód osobisty i zaświadczenie o zarobkach a za chwilę przyszedł sms że pieniądze będą wypłacone :) wchodzę na konto i są, nie minęło nawet 16 godz :) Polecam w 100%

08-07-2014 15:59
Ocenił(a) na:

poleca
spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam. W sumie dość szybko i rzetelnie, jak porównałem dokładnie wszystkie koszty u nich i konkurencji to wychodzi korzystnie, może nie jest super tanio ale przynajmniej uczciwie

06-06-2014 12:36
Ocenił(a) na:

poleca
fajne

25-05-2014 13:38
Ocenił(a) na:

poleca
czy są jakieś ukryte koszty pomóżcie bo ciężko się dowiedzieć.poza tym że np.jak pożyczę 4 tyś na 24 to muszę oddać 7344 zł

20-05-2014 17:51
Ocenił(a) na:

niepoleca
Nie polecam. Nie wysłali SMS z przypomnieniem o termie spłaty, a wcześniej spłaciłem 9 miesięcy z góry. Spóźniłem się 3 dni z terminem spłaty raty. Nękania telefonem. Podczas rozmowy pani kazała mi się tłumaczyć dlaczego i co i jak. nie polecam

20-05-2014 06:48
Ocenił(a) na:

poleca
Polecam goraco firme Takto,jakis czas temu wzielam u nich kredyt wszystko odbylo sie sprawnie ibez problemu wubieglym miesiacu sie zagapilam i nie zrobilam przelewu tak jak zawsze 2-dni wczesniej przypomnieli sms-em o zblizajacej sie platnosci,bez wydzwaniania i nekania telefonami.Jestem im bardzo wdzieczna bo pomogli mi w trudnej sytucji

17-05-2014 08:34
Ocenił(a) na:

poleca
Polecam.Szybka decyzja.Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

14-05-2014 17:42
Ocenił(a) na:

poleca
Witam,czy ma ktoś może do takto nr,telefonu.Proszę o odpowiedz na m-aila. sonya-41o2.pl. z góry dziękuję

13-05-2014 19:55
Ocenił(a) na:

poleca
Niezadowolony : jeśli bez problemu dostałbyś kredyt w banku to dlaczego korzystałeś z usług firmy z droższym oprocentowaniem? Ciekawe. Ja osobiście polecam takto!

09-05-2014 08:28
Ocenił(a) na:

niepoleca
Nie polecam tej firmy. Najpierw w trakcie rozmowy jakaś osoba wypytuje o wszystkie dane, po chwili dokonuje jakiegoś sprawdzenia i miłym głosem twierdzi, że gratuluje przyznania pożyczki i aby pieniądze trafiły na rachunek trzeba wykonać jeszcze jeden krok - nadesłać dokumenty, m. in. zaświadczenie i kserokopię dowodu. Po czym po kilku dniach, jak człowiek dopiero tam zadzwoni, to dowiaduje się, że brakuje jakiś dokumentów. Po ich uzupełnieniu przysyłają informację, że z przykrością odmawiają. Więc chyba coś jest nie tak,. Straciłem ponad tydzień, żeby usłyszeć nie, a zależało mi na czasie i dlatego chciałem przez internet. Z tymi samymi dokumentami poszedłem do banku i dostałem kredyt bez problemu, więc chyba coś tu nie pasuje. Osobiście nie polecam.

27-04-2014 01:56
Ocenił(a) na:

poleca
Spoko firma wiem od znajomych....dają i 7 dni formalności...polecam.

14-01-2014 16:22
Ocenił(a) na:

poleca
zdecydowanie polecam pozyczke w takto z tego wzgledu ze mozna dostac duzo wiecej i rozlozyc na dlugie raty wiec nie ma problemu ze splata, no i minimum formalnosci nie to co w banku

06-01-2014 22:36
Ocenił(a) na:

poleca
10 000 zlotych bez zbednych formalnosci, co tu duzo pisac, poprostu polecam :)

06-01-2014 22:32
Ocenił(a) na:

poleca
troche trzeba poczakac na decyzje ale warto bo mozna dostac 10.000 zł !!!! polecam, w banku tak latwo nie ma

27-12-2013 16:00
Ocenił(a) na:

poleca
miałem kiedyś problemy z kredytem w banku, zachorowałem i nie moglem splacac terminowo, teraz żaden bank nie chce mi udzielić kredytu, a potrzebowałem kasy na dluzej niż jakies chwilówki 30 dniowe, pozyczylem w taktofinanse bo przyznali mo pozyczke na półtorej roku i nie miałem zadnych problemów. To dobra alternatywa dla innych pozyczek pozabankowych bo koszty wychodzą taniej niż tam gdzie sprawdzalem

20-12-2013 19:59
Ocenił(a) na:

poleca
Maja chyba jedna z najlepszych ofert chwilowek na rynku. Można wzia az 10 tys na 2 lata, czyli bradzo długo. Nie stawiają takich wymagan jak banki, a po podliczeniu kosztów pozyczki w banku to jak dodasz wszystkie prowizje, ubezpieczenia i inne takie to koszty wychodzą podobnie. Dostałam u nich pozyczke na remont mieszkania latem i jak dotad wszystko jest ok, umowę do domu przywiozl kurier, który wcześniej zadzwonil i zapytal czy będę w domu. Także nigdzie nie trzeba chodzic i marnować czasu. Wygoda o wiele wieksza niż latanie po bankach i szukanie ofert, donoszenie zaswiadczen… i akceptują ludzi z kiepskim bikiem wiec to dobre wyjście dla takich problematycznych klientow


Chcesz wziąć pożyczkę? Oto kilka rad od prawnika (cz. 1)

Chcesz wziąć pożyczkę? Oto kilka rad od prawnika (cz. 1)

Agresywna, widoczna dosłownie na każdym kroku kampania reklamowa firm oferujących pożyczki sprawia, że termin „chwilówka” już nikomu nie jest obcy. Na temat tych produktów krążą już prawdziwe legendy,...

Polecane chwilówki – którą wybrać?

Polecane chwilówki – którą wybrać?

Rynek usług finansowych w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, głównie ze względu na rosnące zapotrzebowanie na pożyczki udzielane przez banki, ale nie tylko. Do świadomości pożyczkobiorców coraz częściej...

Pożyczki online – kwestia bezpieczeństwa

Pożyczki online – kwestia bezpieczeństwa

Pożyczki online to bez wątpienia jeden z najszybciej rozwijających się sektorów usług bankowych. Pieniądze przez Internet są bowiem łatwo i przede wszystkim szybko dostępne, a cały proces pożyczania odznacza się...

Chwilówki – czym kuszą klientów?

Chwilówki – czym kuszą klientów?

Firm udzielających pożyczki online stale przybywa. Marketingową ofensywę z ich strony możemy obserwować zwłaszcza teraz, w okresie przedświątecznym, kiedy to spora część naszych rodaków potrzebuje zastrzyku dodatkowej...

Chcesz wziąć chwilówkę? Sprawdź kilka kwestii

Chcesz wziąć chwilówkę? Sprawdź kilka kwestii

W niektórych przypadkach, zaciągnięcie pożyczki online jest jedynym sposobem na podreperowanie domowego budżetu lub po prostu, na sfinansowanie nagłej inwestycji. Jednak zanim złożymy podpis pod odpowiednią umową,...

Co zrobić w przypadku utraty pracy?

Co zrobić w przypadku utraty pracy?

Mimo, że Europa powoli podnosi się z finansowej zapaści, to jednak bardzo wiele osób ciągle odczuwa skutki kryzysu. Najbardziej poszkodowani są oczywiście ci, którzy w wyniku redukcji kosztów lub braku...

Alternatywa dla popularnych „chwilówek”

Alternatywa dla popularnych „chwilówek”

Kłopoty z płynnością finansową mogą przytrafić się każdemu z nas. Co w takiej sytuacji należy robić? Jedni decydują się na zaciągnięcie pożyczki u rodziny lub znajomych, inni wolą to zrobić w banku, a jeszcze inni, z...

Zapanuj nad domowym budżetem

Zapanuj nad domowym budżetem

Według wielu ekspertów, kluczem do finansowego sukcesu jest szukanie oszczędności. I nie chodzi tu wcale o wielkie firmy lub korporacje – ta prosta zasada sprawdzi się również w niewielkich...Warto sprawdzić równeż pożyczki

Zaplo

www.zaplo.pl

Opinie o Zaplo »
Efino

www.efino.pl

Opinie o Efino »
Rapida

www.rapidamoney.pl

Opinie o Rapida »
Pożyczka-ratalna.pl

www.pozyczka-ratalna.pl

Opinie o Pożyczka-rataln.. »
Aasa

www.aasapolska.pl

Opinie o Aasa »
SuperGrosz

www.supergrosz.pl

Opinie o SuperGrosz »
HapiPożyczki

www.hapipozyczki.pl

Opinie o HapiPożyczki »
InCredit

www.incredit.pl

Opinie o InCredit »
Szukaj najlepszej pożyczki przez internet

Pierwsza za darmo

Chwilówki

Pożyczki na Raty

Kredyty Online


Ile pieniędzy potrzebujesz?

100 zł
10.000 zł
5.000 zł
+

Na ile miesięcy?

1 mc
24 mc
12 mc
+
Kwota: 5.000 zł
Czas: 12 mc
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
2.000 zł
800 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 1.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.500 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.500 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1.000 zł
200.000 zł
75.000 zł
+

Na ile dni?

1 rok
10 lat
4 lat
+
Kwota: 75.000 zł
Czas: 4 lata
Ofert:
TAKTO

www.taktofinanse.pl
Sprawdź »