Strona główna Pożyczki na raty SuperGrosz

SuperGrosz Opinie i informacje

SuperGrosz

SuperGrosz Sp. z o.o.

ul. Inflancka 11/27
00-189 Warszawa

www.supergrosz.pl
Ocena klientów: 4.0
80% klientów poleca

Weź pożyczkę »

Pożyczka w SuperGrosz to:

Limit kwoty pożyczki: 1.000 - 10.000 zł   (pierwsza do 7.000 zł)          Limit czasu na spłatę: 2 - 48 mc   (pierwsza do 48 mc)
Czas decyzji: od 5 min.      Weryfikacja: przelew 1gr      Wymagania: od 18 do 80 lat      Czynne: pn-pt 07:00-21:00 , sb 09:00-17:00 , nd 09:00-17:00


Opinia eksperta o pożyczce w SuperGrosz
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet SuperGorsz.pl to błyskawiczna weryfikacja wniosków oraz minimum formalności — nie jest wymagane potwierdzenie dochodów. Przejrzyste i jasne informacje dotyczące kosztów.  Pierwszą pożyczkę do 1000 zł można wziąć za darmo, bez żadnych kosztów. A to oznacza, że oddajesz taką samą kwotę, jaką pożyczyłeś. Pożyczanie nigdy nie było takie szybkie i proste jak z SuperGrosz.pl.

Opinie o SuperGrosz (18)

Pełny opis

Podobne pożyczki

Porady i częste pytania

SuperGrosz.pl to serwis przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy potrzebują szybkiego i bezpiecznego wsparcia finansowego bez zbędnych formalności i przedłużających się procedur. W SuperGrosz.pl pożyczkę uzyskamy w błyskawicznym tempie. A wszystko dzięki temu, że sprawdzanie wniosków odbywa się za pomocą automatycznego systemu weryfikacji danych. Jeżeli spełniamy wszystkie warunki i wymagania niezbędne do przyznania pożyczki, pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie nawet w 5 minut!

Jak dostać pożyczkę w SuperGrosz.pl?

Pożyczkę w SuperGrosz.pl mogą wziąć osoby, które mają obywatelstwo polskie, ukończyły 18 lat oraz posiadają dowód osobisty, indywidualne konto bankowe oraz własny telefon komórkowy. Sama procedura ubiegania się o pożyczkę została uproszczona do minimum. Aby pożyczyć pieniądze, należy spełniać podstawowe warunki (wymienione wyżej) oraz wypełnić wniosek online. Wnioskodawca nie musi przysyłać żadnych dodatkowych dokumentów i wysyłać np. skanu zaświadczenia o dochodach czy dokonywać weryfikacyjnego przelewu z własnego konta bankowego. Wszystko to sprawia, że czas oczekiwania na pozytywne rozpatrzenie wniosku ulega znacznemu skróceniu. Wypełniasz wniosek online, a decyzja o przyznaniu pożyczki przyjedzie do ciebie w kilka minut. Tak samo, jak pieniądze, które są wysyłane zaraz po akceptacji wniosku.

SuperGrosz.pl dba o satysfakcję swoich klientów, dlatego pierwsza pożyczka do 1000 PLN jest całkowicie bezpłatna. Można ją wziąć bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W ten sposób klient nie tylko otrzymuje potrzebny zastrzyk gotówki, ale jednocześnie może sprawdzić szybkość, wiarygodność i bezpieczeństwo działania serwisu. Wszyscy klienci, którzy spłacają pożyczki w terminie, mogą otrzymać nawet 10.000 PLN.

Bonusy za lojalność i terminową spłatę

SuperGrosz.pl premiuje lojalność swoich klientów i terminowe spłacanie zobowiązań. Stałym i solidnym pożyczkobiorcom oferuje dodatkowe oferty i korzystniejsze warunki. Interesującą propozycją jest system poleceń, w którym za każdą poleconą osobę, która skorzysta z oferty SuperGrosz.pl, klient otrzymuje zniżkę prowizji kolejnej pożyczki.

SuperGrosz.pl to nie tylko błyskawiczne, ale również bezpieczne i uczciwe pożyczki. Serwis przygotowany został w jasny i zrozumiały sposób. Klient, przed rozpoczęciem ubiegania się pożyczkę, może zapoznać się ze wszystkimi kosztami związanymi z zaciągnięciem zobowiązania finansowego. Wszystko podane w przystępnej i przejrzystej formie. W SuperGrosz.pl istotną uwagę przykłada się do ochrony danych osobowych swoich klientów oraz właściwej weryfikacji każdego Klienta. Wszystko po to, aby ograniczyć do minimum ryzyko wpadnięcia pożyczkobiorcy w spiralę zadłużenia, i aby klient czuł się bezpiecznie i mógł na czas spłacić zobowiązanie.

Z  serwisu SuperGrosz.pl skorzystało już wiele osób, które potrzebowały szybkiego i pewnego krótkoterminowego wsparcia finansowego. Dzięki pożyczce w SuperGrosz.pl pomogły zrealizować marzenia i plany lub po prostu rozwiązały przejście problemy finansowe.

PODSUMOWANIE
opinii o SuperGrosz:

50%
33%
6%
0%
6%
6%
80% poleca
20% niepoleca
GŁOSUJ +1
GŁOSUJ -1

21-06-2017 01:04
Ocenił(a) na:

niepoleca
Na decyzję nie czeka się kilka minut tylko kilka dni. Jak masz przysłowiowy nóż na gardle nie warto robić sobie nadziei

10-10-2016 12:42
Ocenił(a) na:

poleca
Korzystna oferta z pierwszą pożyczką za darmo- wzięłam 1000 zł i spłaciłam bez żadnych problemów w 30 dni. Formalności minimalne. Polecam.

07-10-2016 15:37
Ocenił(a) na:

poleca
Polecam, ale uważam, że termin spłaty mógłby być dłuższy. Miałem trochę problemów ze spłatą 4 tysięcy w miesiąc. Decyzja praktycznie od ręki i z wypłatą też nie było problemów.

04-10-2016 19:50
Ocenił(a) na:

poleca
Pieniądze wypłacone bardzo szybko- duży plus bo zależało mi na czasie. Przydałby się dłuższy czas spłaty, ale i tak polecam.

01-10-2016 21:19
Ocenił(a) na:

poleca
Uratowali mi życie :) potrzebowałam pieniędzy na wczoraj- decyzja tak jak piszą, w dosłownie 5 minut. Firma godna polecenia.

24-09-2016 11:56
Ocenił(a) na:

poleca
Minimum formalności i decyzja od ręki- czyli to co najważniejsze w chwilówkach. Polecam na podbramkowe sytuacje, jak w moim przypadku.

16-09-2016 20:36
Ocenił(a) na:

poleca
Jedna z lepszych firm pożyczkowych, z których miałam okazję korzystać. Decyzja była bardzo szybko, pieniądze na koncie od ręki. Jestem zadowolona i z pewnością skorzystam ponownie.

12-09-2016 18:59
Ocenił(a) na:

poleca
Generalnie pozytywnie oceniam pożyczkodawcę- mało formalności i szybka decyzja w sprawie udzielenia. Szkoda tylko, że nie można wziąć większej sumy.

12-09-2016 12:31
Ocenił(a) na:

poleca
Korzystałem z pierwszej pożyczki za darmo i faktycznie, nie oszukują- żadnych kosztów. Pieniądze dostałem bardzo szybko.

02-08-2016 12:55
Ocenił(a) na:

niepoleca
Pozyczylam 500 zl i spozniłam się ze spłatą tylko jeden dzień za który naliczyli 97 zł wiecej do zapłaty ! Nie polecam ! Lichwa i oszuści.

26-07-2016 10:25
Ocenił(a) na:

poleca
Bardzo łatwe do przejścia formalności - nie wymagają potwierdzenia dochodów. Firma godna polecenia, pieniądze były szybko na koncie.

23-07-2016 19:49
Ocenił(a) na:

poleca
Wszystko w porządku. Nie robili żadnych problemów z decyzją o udzieleniu pożyczki. W razie potrzeby skorzystam ponownie.

10-07-2016 18:37
Ocenił(a) na:

poleca
Wzięłam pożyczkę i nie żałuje. Nie było dużo formalności, decyzja prawie od ręki. Szkoda, że w ramach pierwszej pożyczki nie można wziąć więcej, ale i tak polecam.

05-07-2016 16:55
Ocenił(a) na:

poleca
Z pożyczką zależało mi na czasie i wszystko się udało. Decyzja praktycznie natychmiastowa i nie chcieli zaświadczenia o dochodach. Polecam.

11-03-2016 08:57
Ocenił(a) na:

poleca
Decyzja szybka i przelew też. Cieszę się, bo bardzo zależało mi na czasie - sytuacja awaryjna. Jestem zadowolona i będę polecać dalej.

16-02-2016 12:15
Ocenił(a) na:

poleca
Wszystko w porządku. Firma rzetelna. Gotówka bardzo szybko na koncie.

15-02-2016 17:18
Ocenił(a) na:

poleca
Opinia bardzo dobra polecam. 5.0

13-02-2016 11:03
Ocenił(a) na:

poleca
Opinia o Super grosz bardzo dobra polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pożyczka przez internet dla bezrobotnych

Pożyczka przez internet dla bezrobotnych

Bezrobotni w kwestii finansów mają bardzo pod górkę, bo nie dość, że nie mają pracy, to w dodatku nie mogą liczyć na pożyczkę czy kredyt w banku. Kiedy wydaje się, że nie ma dla nich ratunku, z pomocą śpieszą...

Jak budować pozytywną historię kredytową?

Jak budować pozytywną historię kredytową?

Gdy wnioskujemy o pożyczkę, musimy udowodnić, że będziemy w stanie ją spłacić. Właśnie z tego powodu instytucje finansowe sprawdzają naszą zdolność kredytową. Firmy, którym zależy na odpowiedzialnym pożyczaniu,...

Szybka pożyczka bez dochodów

Szybka pożyczka bez dochodów

Kiedy ktoś pilnie potrzebuje gotówki, rozważa różne sposoby jej zdobycia. Jednak po dłuższym namyśle i tak wszystko sprowadza się tylko do jednego rozwiązania, którym jest szybka pożyczka. W instytucjach...

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń wydaje się, być ofertą zupełnie nierealną. Nie dość, że na dowód, to jeszcze nie trzeba dostarczać zaświadczeń o dochodach. Czy jest więc to możliwe? Okazuje się, że tak....

Jak porównać oferty szybkich pożyczek

Jak porównać oferty szybkich pożyczek

Szybka pożyczka to niekoniecznie oferta finansowa, która wymaga równie szybkiej decyzji i błyskawicznego podpisania umowy. Szybkie są tylko formalności, które ograniczają się do minimum, a kiedy klient...

Najlepsza pożyczka na dowód – jak znaleźć

Najlepsza pożyczka na dowód – jak znaleźć

Ostatnimi czasy pożyczka na dowód stała się niezwykle modna i chętnie wybierana. Taki obrót sprawy wynika z wielu okoliczności. Firmy pozabankowe chcą zdobyć jak najwięcej klientów, więc oferują im...

Tania pożyczka – jak nie wpaść w pułapkę

Tania pożyczka – jak nie wpaść w pułapkę

Tania pożyczka to słowa coraz częściej wypowiadane przez instytucje pozabankowe. Trzeba też przyznać, że właśnie to hasło w głównej mierze motywuje do podjęcia decyzji o zadłużeniu. Tylko pytanie – jak nie...

Pożyczka bez BIK – ryzyko czy ratunek

Pożyczka bez BIK – ryzyko czy ratunek

Pożyczka bez BIK, czyli tak zwana szybka pożyczka brana w instytucji pozabankowej lub przez internet, to po części ryzyko, ale i ratunek, bo dla niektórych stanowi jedyne rozwiązanie. Na szczęście tyle w tym złym dobrego,...Warto sprawdzić równeż pożyczki

Efino

www.efino.pl

Opinie o Efino »
Aasa

www.asakredyt.pl

Opinie o Aasa »
Mogo

www.mogo.pl

Opinie o Mogo »
Banknot.pl

www.banknot.pl

Opinie o Banknot.pl »
HapiPożyczki

www.hapipozyczki.pl

Opinie o HapiPożyczki »
Credit.pl

www.credit.pl

Opinie o Credit.pl »
BGŻ BNP Paribas

www.bgzbnpparibas.pl

Opinie o BGŻ BNP Paribas »
TAKTO

www.taktofinanse.pl

Opinie o TAKTO »
Szukaj najlepszej pożyczki przez internet

Pożyczki na Raty

Pierwsza za darmo

Chwilówki

Kredyty Online


Ile pieniędzy potrzebujesz?

100 zł
10.000 zł
5.000 zł
+

Na ile miesięcy?

1 mc
24 mc
12 mc
+

Kwota: 5.000 zł
Czas: 12 mc
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
2.000 zł
800 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 1.000 zł
Czas: 30 dni
Koszt: 0 zł
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.500 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+

Kwota: 2.500 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1.000 zł
200.000 zł
75.000 zł
+

Na ile dni?

1 rok
10 lat
4 lat
+

Kwota: 75.000 zł
Czas: 4 lata
Ofert:
SuperGrosz
do 10.000 zł     do 48 mc
Weź pożyczkę »