Strona główna Porady i częste pytania Czyszczenie histori w BIK

Wybierz pożyczkę

Za darmo

Chwilówki

Na Raty

Kredyty


Ile pieniędzy potrzebujesz?

100 zł
10.000 zł
5.000 zł
+

Na ile miesięcy?

1 mc
24 mc
12 mc
+
Kwota: 5.000 zł
Czas: 12 mc
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1.000 zł
200.000 zł
50.000 zł
+

Na ile dni?

1 rok
10 lat
4 lat
+
Kwota: 50.000 zł
Czas: 4 lata
Ofert:

Czyszczenie histori w BIK

Ocena:
5,0 na 5    1 oceny

Czyszczenie histori w BIK

Czyszczenie pamięci BIK


W internecie widzimy coraz więcej ogłoszeń, które oferują czyszczenie historii w BIK. Ogłoszenia te są często ogłaszane przez profesjonalne kancelarie prawne. Czy są one prawdziwe, czy warto zwrócić na nie uwagę?


Raportowanie historii w BIK


Raz na pół roku możemy bezpłatnie uzyskać raport naszej historii. Jedyne co trzeba zrobić to udać się na ul. Postępu 17a w Warszawie, z dowodem osobistym i taki raport zostanie nam wydany bezpłatnie. Jeśli nie mieszkamy w Warszawie, możemy wysłać taką prośbę za pomocą poczty i wtedy raport zostanie nam dostarczony pocztą.


Brak możliwości


Pragniemy Państwu oświadczyć, że nie ma możliwości wymazania historii w BIK, a wszelkie zapewnienia różnych firm, które mówią, że jest to możliwe i zajmują się takimi usługami są jedynie próbą naciągnięcia Państwa na ich usługi, a nawet posuniemy się do stwierdzenia, że te próby są oszustwem. Bardzo dużo zależy od tego w jakiej relacji pozostajemy z bankiem. Jeśli boimy się, że zdarzy nam się poślizgnąć ze spłatą pożyczki i wpłynie to na naszą dalszą finansową drogę, to jesteśmy w błędzie. Bank podchodzi do każdego klienta indywidualnie i w 99% przypadków udziela kredytu, nawet jeśli dana osoba miała problemy w spłacaniu regularnie rat.


Dług? Jaki dług


Firmy, które rzekomo zajmują się czyszczeniem historii w BIK de facto piszą do banku z prośbą o restrukturyzację długu. A tak naprawdę możemy to zrobić sami. Jeśli chcemy zrobić to samemu, to przede wszystkim musimy dogadać się z bankiem. Wystarczy rozmowa z przedstawicielem, znalezienie odpowiedniego rozwiązania sytuacji – np. zmniejszenie raty kredytu.


Co z BIK?


Jeśli nasza zwłoka w spłacie kredytu nie przekroczyła 60 dni to powinniśmy zwrócić się z prośbą do banku o zgłoszenie wniosku do BIK o cofnięcie negatywnych wpisów, jeśli jednak przeterminowanie było dłuższe niż 60 dni to niestety nic nie możemy już zrobić.


Znaczenie BIK


Historia BIK jest bardzo ważna w momencie gdy chcemy wziąć w banku pożyczkę. Jest to podstawa dla banku, który chce znać sytuację finansową osoby, której udziela pożyczki. Problemy z pożyczką mogą mieć jedynie młode osoby, które nie mają swojej historii w BIK.

Ekspert ds. pożyczek

Warto przeczytać

Ruszył Rejestr Firm Pożyczkowych

Ruszył Rejestr Firm Pożyczkowych

Już jest ! Nastał ten długo wyczekiwany moment. Powstał oficjalny Rejestr Firm pożyczkowych. Od teraz wyszukiwanie firm, które udzielają pożyczek stanie się o wiele prostsze i szybsze. Związek Firm Pożyczkowych utworzył rejestr, który zawiera...


Kredyt dla osób, które znajdują się na liście dłużników

Kredyt dla osób, które znajdują się na liście dłużników

Ostatnimi czasy pożyczki dla osób zadłużonych zyskują coraz większą popularność. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które znajdują się na liście dłużników. Dzięki tego rodzaju pożyczkom możliwe jest choćby częściowe...


Jak nie dać się wkręcić w większą spiralę zadłużeń?

Jak nie dać się wkręcić w większą spiralę zadłużeń?

Według Krajowego Rejestru Dłużników więcej niż połowa Polaków ma długi, a co czwarty ma problem z ich spłatą. Na początku jest kredyt i dość optymistyczna perspektywa niskich rat i odsetek. Kilka rat zostaje spłaconych, jednak później...


Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe (ang. Social landing) to stosunkowo nowe zjawisko, które dotarło do nas z Wielkiej Brytanii około 2008 roku. Idea pożyczek społecznościowych polega na nawiązaniu transakcji, przez inwestora i osobę, która poszukuje szybkiej...