Strona główna Pożyczki na raty Mogo

Pożyczka w Mogo Opinie i informacje

Mogo

Mogo Sp. z o.o.

ul. Al. Krakowska 197
02-180 Warszawa

www.mogo.pl
Ocena klientów: 4.0
65% klientów poleca

Weź pożyczkę »

Pożyczka w Mogo to:

Limit kwoty pożyczki: 2.500 - 25.000 zł   (pierwsza do 25.000 zł)          Limit czasu na spłatę: 6 - 48 mc   (pierwsza do 48 mc)
Wymagania: wiek od 21 lat      Czynne: 24h


Opinia eksperta o pożyczce w Mogo
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet Mogo to pożyczki po zastaw twojego samochodu, nawet do 25 000 złotych! Przejrzyste zasady, szybka wycena oraz długi okres kredytowania sprawia, że Mogo posiada jedną z atrakcyjniejszych ofert dla osób, które potrzebują sporego wsparcia finansowego. W Mogo otrzymasz gotówkę na realizację marzeń o własnych "czterech kółkach" bez zbędnych formalności.

Opinie o Mogo (17)

Pełny opis

Podobne pożyczki

Porady i częste pytania

Mogo Polska należy do dynamicznie rozwijającej się w krajach Europy międzynarodowej grupy Mogo Finance. Mogo to stosunkowo młoda firma, która jednak posiada stabilne zaplecze finansowe, a jej szybki rozwój wynika z rozważnego i efektywnego zarządzania portfelem, atrakcyjnej ofercie oraz dedykowanym rozwiązaniom technologicznym. Tym, co bez wątpienia wyróżnia firmę na tle innych podmiotów działających na rynku, jest udzielanie pożyczek w dwóch wariantach: pod zastaw samochodu lub na zakup samochodu. Proste warunki i przejrzyste zasady oraz atrakcyjna oferta sprawia, że z usług firmy skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy dzięki Mogo spełnili swoje marzenie o zakupie auta lub wykorzystali pożyczkę np. na zreperowanie budżetu domowego.

Jak dostać pożyczkę w Mogo?

O pożyczkę w Mogo mogą ubiegać się obywatele RP, którzy ukończyli 21 lat, posiadają konto bankowe i dowód osobisty. W przypadku, kiedy chcemy uzyskać pieniądze na finansowanie własnych projektów, musimy również być posiadaczem samochodu, który zostanie oddany w zastaw. Kiedy chcemy ubiegać się o pieniądze na zakup samochodu, dodatkowym kryterium jest posiadanie kodu promocyjnego wygenerowanego przez sprzedawcę samochodu. Każdy klient, przed złożeniem wniosku, może za pomocą prostego kalkulatora oszacować wysokość swojej przyszłej raty. Po wypełnieniu wniosku online dokonywana jest wstępna ocena dokumentu, która zazwyczaj trwa 15 minut. Później, w zależności od wysokości wnioskowanej pożyczki, specjaliści z Mogo na postawie wyciągów bankowych oraz innych dokumentów sprawdzają zdolność kredytową wnioskodawcy. Dokonywana jest również wycena auta. Od tych dwóch czynników w dużej mierze zależy wysokość udzielonej pożyczki.

W Mogo można uzyskać zazwyczaj pożyczkę, która jest równowartością 85% oddawanego w zastaw auta. Zaletą pożyczania w Mogo jest bez wątpienia długi okres kredytowania, który wynosi od 6 do 48 miesięcy.

Odpowiedzialne pożyczanie i przejrzyste zasady

W Mogo oferta finansowa dopasowywana jest do potrzeb klienta oraz jego możliwości finansowych. Z tego powodu rzetelna i wnikliwa ocena wniosku kredytowego to etap, na który położony jest szczegóły nacisk. Jednym z priorytetów Mogo jest odpowiedzialne pożyczanie pieniędzy. A to oznacza, że wysokość pożyczki uzależniona jest od możliwości finansowych Klienta. Po analizie wyciągów bankowych oraz oświadczenia o dochodach oferuje się mu optymalne rozwiązanie, czyli pożyczkę, którą będzie w stanie spłacić bez najmniejszych problemów. Odpowiedzialne pożyczanie, wnikliwa i rzetelna weryfikacja wniosku ma ochronić klienta przed ryzykiem wpadnięcia w pułapkę pętli zadłużenia.

Mogo daje ofertę, która przypadła do gustu już tysiącom klientów z Polski i innych europejskich krajów. Klienci doceniają szybkość działania, jasne warunki oraz mało skomplikowane procedury udzielania pożyczek. Mogo to wiarygodny parter, które dba nie tylko o twój czas, ale również zaplecze finansowe. Z którym możesz spełnić marzenie o posiadaniu własnego auta. I nie tylko!

PODSUMOWANIE
opinii o Mogo:

29%
59%
6%
0%
0%
6%
65% poleca
35% niepoleca
GŁOSUJ +1
GŁOSUJ -1

30-05-2017 10:29
Ocenił(a) na:

niepoleca
Katastrofa. Złożyłem wniosek, zaakceptowali, podali dwie oferty pożyczki, zaakceptowalem blyskawicznie. I na tym koniec zalet. Czekam juz 24h na kontakt nieznanej im w ogole osoby pośrednika, żadnego odzewu, specjalnie wzialem wolne na zalatwienie wszystkich formalności w urzędzie, natomiast nie ma kontaktu z ich strony. Wygląda to tak jakby sie wycofali z transakcji bez oględzin auta nawet. Nie polecam tej firmy.

13-10-2016 20:03
Ocenił(a) na:

niepoleca
Pożyczka bardzo droga RRSO na poziomie 60% w skali roku. Dużo formalności w urzędzie trzeba zrobić wpis w dowodzie rejestracyjnym auta. Bardzo mało oddziałów. Trzeba tracić czas na dojazd.

10-10-2016 19:39
Ocenił(a) na:

poleca
Dzięki tej firmie zrealizowałem marzenie o własnym samochodzie. Długi termin spłaty, dzięki czemu pożyczka nie rujnuje domowego budżetu. Polecam.

08-10-2016 11:20
Ocenił(a) na:

poleca
W końcu firma, która pożycza konkretne pieniądze i na długi okres kredytowania. Dzięki nim w końcu mam wymarzony samochód :)

07-10-2016 13:32
Ocenił(a) na:

poleca
Każdy kiedyś potrzebuje pomocy finansowej, więc i ja w końcu musiałem wziąć pożyczkę. Dzięki Mogo wszystko poszło bezproblemowo. Do tego termin spłaty był dostatecznie długi

06-10-2016 19:55
Ocenił(a) na:

poleca
Korzystałam i nie żałuję. Pożyczka pod zastaw samochodu pozwoliła mi wziąć dużą sumę na długi okres czasu. Wszystko na spokojnie spłaciłam, wiec mogę polecić tę firmę.

28-09-2016 20:15
Ocenił(a) na:

poleca
Ciekawy pomysł na pożyczkę, dzięki któremu można uzyskać naprawdę sporą kwotę. Firma sprawdzona i uczciwa, formalności nie było wiele a pieniądze udostępnili szybko.

22-09-2016 19:11
Ocenił(a) na:

poleca
Zależało mi na sporej gotówce i względnie długim okresie spłaty - wszystko to dostałam w Mogo. Pieniądze były szybko i bez zbędnej papierologii. Polecam !

21-09-2016 15:58
Ocenił(a) na:

poleca
świetna pożyczka jak ktoś potrzebuje dużej gotówki i w krótkim czasie. Bardzo dobra obsługa klienta, do tego dostępna całą dobrę.

19-09-2016 22:17
Ocenił(a) na:

poleca
Potrzebowałam więcej pieniędzy niż były mi w stanie zaoferować popularne "chwilówki". W Mogo dostałam 25 tysięcy bez problemu, z długim okresem kredytowania. Jasne zasady, firma rzetelna.

19-09-2016 19:46
Ocenił(a) na:

poleca
Jedna z lepszych ofert tego typu pożyczek na rynku. Potrzebowałem szybko dużej sumy i dostałem bez problemu. Formalności jasne i ograniczone do minimum, do tego dostępność całą dobę. Jestem zadowolony

26-07-2016 17:19
Ocenił(a) na:

poleca
Nawet do 25 000 zł, mi tyle nie przyznali ale działają szybko, długi okres kredytowania- nawet do 48 m-cy to duży plus dla tej firmy

20-07-2016 22:28
Ocenił(a) na:

poleca
I mnie dopadło, czasami człowiek jest bez wyjścia, potrzebowałam trochę gotówki. Kolega doradził mi tą firmę z pożyczką pod zastaw samochodu. Fajnie, bo mają długi okres kredytowania. Szybko załatwiłam formalności, pożyczka przyznana i to na całkiem dobrych warunkach, polecam.

17-07-2016 16:56
Ocenił(a) na:

poleca
Wypłacają nawet do 85% wartości auta. To dobra opcja pożyczki, na długi okres można ją zaciągnąć, RRSO nawet nie za wysoka. Jestem zadowolony z warunków kredytowania.

15-07-2016 14:41
Ocenił(a) na:

poleca
Szybko i sprawnie, kasa tego samego dnia na koncie, rewelacja

12-07-2016 21:31
Ocenił(a) na:

poleca
Jest to jakiś pomysł- pożyczka pod zastaw auta. Firma rzetelna, dość szybko pozałatwiałem wszystkie formalności i pieniądze mam już na koncie.

07-07-2016 22:55
Ocenił(a) na:

poleca
Szukaliśmy z chłopakiem jakiejś w miarę korzystnej oferty i trafiliśmy na Mogo. Dosyć szybko załatwiliśmy wszelkie procedury. Pieniądze już mamy na koncie. Dobrze, że przypominają smsem o płatności raty, nie narazimy się na jakieś karne odsetki dzięki temu :)


Odzyskanie pieniędzy z konta bankowego osoby zmarłej

Odzyskanie pieniędzy z konta bankowego osoby zmarłej

Dzięki działającej od 1 lipca 2016 r. Centralnej informacji o rachunkach bliscy zmarłego mogą łatwo dowiedzieć się, czy i w której instytucji posiadał on oszczędności zaliczane do spadku. Wystarczy, że złożą w...

Kredyt ratalny - skorzystasz też podczas zakupów w internecie

Kredyt ratalny - skorzystasz też podczas zakupów w internecie

Kredyt ratalny to stosunkowo dobrze znany produkt finansowy. W porozumieniu z bankami oferują go m.in. salony meblowe, sklepy z RTV, AGD i elektroniką czy hipermarkety. Klienci lubiący wygodę mogą kupować w ten sposób...

Pożyczka w banku od ręki – tylko dla stałych klientów

Pożyczka w banku od ręki – tylko dla stałych klientów

Możliwość bardzo szybkiego udostępnienia potrzebnej kwoty to znak rozpoznawczy firm pozabankowych. Spośród banków taką opcję ma jedynie kilka podmiotów, ale nie jest ona dostępna dla każdego.   Szybka...

Jak tanio wziąć szybką pożyczkę przez internet

Jak tanio wziąć szybką pożyczkę przez internet

W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie są tak zachłanni, pożyczka przez internet już nikomu nie wystarcza. Jeszcze do niedawna wzbudzała zainteresowanie ze względu na możliwość sporządzenia formalności online. Teraz, nie robi...

Pożyczki pozabankowe – plusy i minusy

Pożyczki pozabankowe – plusy i minusy

Zakupy internetowe w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Motywacją do ich robienia jest wygoda i oszczędność czasu. Niektórym spodobały się do tego stopnia, że zaczęli zastanawiać się nad...

Łatwa i bezpieczna pożyczka – to się opłaca

Łatwa i bezpieczna pożyczka – to się opłaca

Tyle się mówi o łatwych i przede wszystkim bezpiecznych pożyczkach. W internecie pojawiają się hasła, że to się opłaca. Tylko – czy na pewno? Wbrew pozorom, pożyczka jest dla osób zamożnych, które...

Jak przygotować się do zaciągnięcia kredytu na remont mieszkania?

Jak przygotować się do zaciągnięcia kredytu na remont mieszkania?

Remont nawet najmniejszego mieszkania bywa bardzo kosztowny. Eksperci niejednokrotnie dowiedli, iż czasem zdecydowanie korzystniej jest kupić nowe mieszkanie, niż te z rynku wtórnego i przeprowadzić w nim generalny remont....

Pierwsza pożyczka za darmo pod lupą

Pierwsza pożyczka za darmo pod lupą

Wiele firm sektora pozabankowego kusi ofertą typu „pierwsza pożyczka za darmo”. O czym pamiętać i na co zwrócić uwagę, decydując się na taki produkt?   Darmowa chwilówka do oddania   Przede...Warto sprawdzić równeż pożyczki

Aasa

www.aasapolska.pl

Opinie o Aasa »
PożyczkaGo

www.pozyczkago.pl

Opinie o PożyczkaGo »
Pożyczka-ratalna.pl

www.pozyczka-ratalna.pl

Opinie o Pożyczka-rataln.. »
HapiPożyczki

www.hapipozyczki.pl

Opinie o HapiPożyczki »
Efino

www.efino.pl

Opinie o Efino »
Szukaj najlepszej pożyczki przez internet

Pierwsza za darmo

Chwilówki

Pożyczki na Raty

Kredyty Online


Ile pieniędzy potrzebujesz?

100 zł
10.000 zł
5.000 zł
+

Na ile miesięcy?

1 mc
24 mc
12 mc
+
Kwota: 5.000 zł
Czas: 12 mc
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1.000 zł
200.000 zł
75.000 zł
+

Na ile dni?

1 rok
10 lat
4 lat
+
Kwota: 75.000 zł
Czas: 4 lata
Ofert:
Mogo

www.mogo.pl
Sprawdź »