Strona główna Chwilówki Lime-Kredyt

Lime-Kredyt Opinie i informacje

Lime-Kredyt

Lime-Kredyt Sp. z o. o.

ul. Św. Filipa 23/6
31-150 Kraków

www.lime-kredyt.pl
Ocena klientów: 4.0
54% klientów poleca

Weź pożyczkę »

Pożyczka w Lime-Kredyt to:

PIERWSZA ZA DARMO!  3.250 zł na 30 dni

Limit kwoty pożyczki: 100 - 3.250 zł   (pierwsza do 3.250 zł)          Limit czasu na spłatę: 7 - 30 dni   (pierwsza do 30 dni)
Czas decyzji: od 5 min.      Wymagania: wiek od 18 lat      Czynne: pn-pt 09:00-17:00


Opinia eksperta o pożyczce w Lime-Kredyt
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Lime-Kredyt to system pożyczek opierający się przede wszystkim na prostocie i w pełni zautomatyzowanym procesie wnioskowania online. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom każdy nowy klient może otrzymać pożyczkę w 5 minut od momentu rejestracji. Klienci już zarejestrowani w serwisie mogą dostać pieniądze na konto nawet w minutę. Wystarczą dane z dowodu osobistego, by otrzymać szybką pożyczkę na preferencyjnych warunkach.

Opinie o Lime-Kredyt (15)

Pełny opis

Podobne pożyczki

Porady i częste pytania

Lime-Kredyt to wyjątkowo przyjazny użytkownikowi serwis specjalizujący się w udzielaniu szybkich pożyczek online klientom indywidualnym. Firma cieszy się – istotnymi dziś dla wzbudzenia zaufania – rekomendacjami Komisji Nadzoru Finansowego. Lime-Kredyt skupia się także na zapewnieniu swoim klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych – przechodzi regularny audyt pod kątem zgodności z międzynarodowymi systemami płatności Visa i Mastercard.

Minimum formalności, maksimum możliwości

Aby otrzymać pożyczkę dzięki serwisowi Lime-Kredyt trzeba spełnić klika warunków – niezbędne jest posiadanie numeru PESEL, co wyklucza osoby z obywatelstwem innym niż polskie. Każdy klient pragnący skorzystać z oferty musi posiadać ważny dowód osobisty oraz aktywny telefon komórkowy zarejestrowany w Polsce. Niezbędne jest oczywiście posiadanie konta bankowego. Warto pamiętać, że mimo uproszczonego procesu wnioskowania i konieczności podania wyłącznie danych z dowodu osobistego, otrzymanie pożyczki może wiązać się z dodatkowymi obowiązkami. W warunkach udzielania pożyczek jasno stwierdzono, że każdy wnioskodawca powinien także posiadać dodatkowy dokument (np. paszport, prawo jazdy, legitymacja studencka). Powinien również móc wykazać się stałym, gwarantowanym dochodem, który można potwierdzić na przykład zeznaniem podatkowym (PIT) lub innym dokumentem. Gdy już mowa o dochodach, warto wiedzieć, że wnioskodawca powinien móc okazać pożyczkodawcy wyciąg z rachunku bankowego (koniecznie na swoje nazwisko), który wskazywać będzie na regularne wpływy na rachunku. Comiesięczne wpływy na konto nie mogą być mniejsze niż 2000 złotych.  Przyznanie pożyczki oznacza, że może ona być wypłacona na kilka sposobów – niekoniecznie przelana na konto bankowe, choć to oczywiście pierwsza z opcji. Można również otrzymać wpłatę na konto PayPal lub na konto karty kredytowej dowolnego banku z siedzibą na terytorium Polski.

Błyskawiczna obsługa wnioskodawców

Dzięki nowoczesnemu i w pełni zautomatyzowanemu systemowi, każdy nowy klient może otrzymać pożyczkę – łącznie z przelewem – nawet w 5 minut od momentu rejestracji. Proces dzieli się bowiem na kolejne etapy – trzy minuty zajmuje rejestracja w serwisie, minuta potrzebna jest na przyporządkowanie klientowi taryfy (określa ona koszt związany z pożyczką), a jeszcze jedna minuta potrzebna jest na podpisanie umowy i przelanie pieniędzy. Stali klienci mogą cieszyć się bardzo szybką obsługą – ich dotyczy tylko ostatni etap procesu, czyli podpisanie umowy i przelew środków. Może to zamknąć się zatem w jednej minucie. Stali i skrupulatnie trzymający się terminów klienci mogą korzystać z pieniędzy bez żadnych opłat (przez 5 dni) nieograniczoną liczbę razy.

Taryfy dla każdego

Podczas procesu wnioskowania każdemu klientowi przypisywana jest taryfa, która determinuje ogólny koszt pożyczki. W taryfie VIP można liczyć na pożyczki w wysokości od 100 do 3000 złotych. Czas spłaty to zawsze maksymalnie 30 dni – niezależnie od taryfy. Klienci VIP cieszyć się mogą także pięcioma dniami bezpłatnej pożyczki. Od szóstego do trzydziestego dnia stawka wynosi zaledwie 0,25 proc. Klienci taryfy Gold mogą otrzymać pożyczki w wysokości od 100 do 2500 złotych. Taryfa Silver oznacza możliwość pożyczenia maksymalnie 1500 złotych, a taryfa Start to zawsze maksymalnie 800 złotych. Roczna procentowa stawka pożyczki dostępna jest zawsze po zalogowaniu się do serwisu na indywidualnym profilu każdego klienta – do momentu podpisania indywidualnych warunków dla każdej kolejnej umowy pożyczki.

Dobre opinie klientów

Dzięki w pełni zautomatyzowanemu procesowi wnioskowania, większość klientów ma szansę nie tylko na otrzymanie pożyczki, ale także na błyskawiczny przelew środków. Inni pożyczkodawcy rzadko oferują także klika opcji przelania środków – część klientów jest bardzo zainteresowana korzystaniem z możliwości zasilenia konta Paypal lub szybkim przelewem na konto karty kredytowej.

PODSUMOWANIE
opinii o Lime-Kredyt:

40%
33%
7%
0%
13%
7%
54% poleca
46% niepoleca
GŁOSUJ +1
GŁOSUJ -1

05-10-2016 14:27
Ocenił(a) na:

poleca
Jedna z najszybszych pożyczek jakie kiedykolwiek brałam. Wszystko bez odchodzenia od komputera. Polecam

02-10-2016 22:24
Ocenił(a) na:

poleca
Łatwa i jasna procedura udzielenia pożyczki, a pieniądze były na koncie ekspresowo. Niestety moja siostra nie dostała ze względu na wymagania wiekowe.

18-09-2016 14:55
Ocenił(a) na:

poleca
Najszybsza pożyczka ! Wszystko można załatwić bez wyjścia z domu. Procedury są do przejścia bez problemu.

15-09-2016 11:49
Ocenił(a) na:

poleca
Brałem pożyczkę i nie było żadnych problemów. Firma godna zaufania. Na minus jest jednak niska kwota pierwszej pożyczki i wymagania wiekowe.

08-09-2016 12:20
Ocenił(a) na:

niepoleca
Szczerze odradzam wszystkim którzy liczą na dłuższą współpracę. Brak szacunku dla stałych klientów

23-08-2016 21:02
Ocenił(a) na:

poleca
Super! Nigdzie nie dostaniecie tak szybko kasy.

05-08-2016 14:10
Ocenił(a) na:

poleca
Pierwszy raz się spotkałam z tak szybką i łatwą do wzięcia pożyczką. Byłam w szoku jak szybko przyszły pieniądze. Serdecznie polecam.

02-08-2016 10:17
Ocenił(a) na:

poleca
Firma działa bez zarzutów, szybka decyzja i środki zaraz miałam na koncie. Strona prosta w obsłudze, weryfikacja też szybka. Polecam nawet osobom, które nie mają idealnego BIKu - czasem spóźniam się ze spłatami. Limit środków rośnie po spłacie - super!

31-07-2016 20:21
Ocenił(a) na:

niepoleca
Edyta ma rację. To jest firma-oszust. Ma stronę źle zrobioną. Nie uczciwie stosuje się do klientów. Mimo spłaty pożyczki nagle strona przestaje działać. Niby zablokowana ,a do odblokowania brak specjalisty/NIE POLECAM Uważajcie bo na początku jest niby OK .

21-07-2016 19:30
Ocenił(a) na:

poleca
Polecam. Bardzo łatwo wypełnić ankietę a pieniądze były na koncie niemal od razu. Najszybsza pożyczka jaką miałam okazję wziąć.

15-06-2016 21:42
Ocenił(a) na:

niepoleca
nie polecam gdyż mają nie rzetelną stronę jeśli chodzi o spłatę w formie szybkiego przelewu .Spłaciłam pożyczkę zgodnie z umową.Okazalo się potem że forma poprzez szybki przelew nie działa . Nikt na stronie tego banku o tym nie poinformował , a ta forma poprzez klikanie- dalej - działa wyśmienicie . Byłam zaskoczona ich sms .Zapłaciłam tradycyjną formą .Ale oni wpisali mnie że mam opóżnienie spłaty o 4 dni w BIK. Gdyby forma - szybki przelew była zblokowana przez ich pracowników nie doszło by do błędu .powinni chociaż napisać,ze ta forma spłaty nie działa na ich stronie. Są fałszywi i nie rzetelni, Oszukują ludzi którzy chcą uczciwie płacić i wpisują ich do BIK. Nie polecam takiej nie rzetelności i cwaniactwa.

18-03-2016 11:13
Ocenił(a) na:

poleca
Tak szybko to jeszcze nikt mi nie przelał kasy :) Chwalę bardzo i skorzystam w przyszłości.

11-03-2016 08:13
Ocenił(a) na:

poleca
przelew na-tych-mias-to-wy! od razu kaska na koncie. jestem zadowolony. jedyne co to ich strona mogłaby być bardziej przejrzysta.

16-02-2016 11:46
Ocenił(a) na:

poleca
Szybka decyzja, szybki przelew, wszystko szybko. Nie narzekam :) Dobra firma.

02-02-2016 18:13
Ocenił(a) na:

poleca
To super firma! Gdy przyszedl przelew w ciagu doslownie czterech minut bylam w szoku ale pozytywnym.Mam juz druga pozyczke i jestem pewna ze bede oddana tej firmie!!!!!!


Czy istnieją darmowe konta bankowe?

Czy istnieją darmowe konta bankowe?

Darmowe konto bankowe jest marzeniem każdego, kto teraz płaci za nie duże pieniądze lub szuka idealnego konta dla siebie. Tylko pytanie – czy darmowy rachunek bankowy w ogóle istnieje? Może to tylko plotki lub...

Jak odstąpić od umowy pożyczki pozabankowej

Jak odstąpić od umowy pożyczki pozabankowej

Zaciąganie pożyczki wiąże się z szeregiem skomplikowanych formalności. Z ewentualnym odstąpieniem od umowy też nie jest łatwo i trzeba liczyć się ze sporządzaniem kolejnych dokumentów. Jednak najważniejsze jest...

Co zrobić, by otrzymać pożyczkę pozabankową

Co zrobić, by otrzymać pożyczkę pozabankową

Pożyczka pozabankowa to dla wielu ludzi jedyny sposób na sfinansowanie pilnych wydatków. Nie mają szansy na kredyt w banku, nie mogą pożyczyć pieniędzy od znajomych i rodziny, sami też nie są w stanie ich...

Szybkie pożyczki – na co uważać

Szybkie pożyczki – na co uważać

Szybka pożyczka to pokusa dla osób, które od lat marzą o zagranicznych wakacjach, planują i wciąż odkładają remont mieszkania czy przymierzają się do zakupu nowej pralki lub innych urządzeń do domu. Dziś...

Pożyczka bez zdolności kredytowej – co trzeba wiedzieć

Pożyczka bez zdolności kredytowej – co trzeba wiedzieć

Jeszcze do niedawna pożyczka była możliwa tylko w banku i tylko na podstawie długotrwałych formalności pożyczkobiorcy otrzymywali pieniądze. Dziś wiele w tej sprawie uległo zmianom. Pożyczka coraz częściej jest nazywana...

Pożyczka przez internet na konto – czy warto?

Pożyczka przez internet na konto – czy warto?

Jeszcze niedawno by wziąć kredyt, trzeba było iść do banku i tam spędzić nawet pół dnia – część w kolejce, a drugą połowę skupiając się na formalnościach. Do tego rozpatrzenie wniosku trwało sporo czasu....

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem

Każdy chyba przyzna, że by popaść w tarapaty finansowe, nie trzeba zbytnio się starać. Z kolei wielkim wyczynem jest, wydostanie się z nich. Zakłócenia spłaty kredytu czy pożyczki zwykle prowadzą do poważnych...

Gdzie można otrzymać pożyczkę w 15 minut

Gdzie można otrzymać pożyczkę w 15 minut

Pożyczka zwana też chwilówką jest jedynym ratunkiem dla osób, które pilnie potrzebują gotówki w krótkim czasie, a nie mają zdolności kredytowej. Pytanie tylko – gdzie można taką dostać?...Warto sprawdzić równeż pożyczki

Finbo

www.finbo.pl

Opinie o Finbo »
Kuki.pl

www.kuki.pl

Opinie o Kuki.pl »
MoneyMan

www.moneyman.pl

Opinie o MoneyMan »
MiniPożyczka

www.minipozyczka.pl

Opinie o MiniPożyczka »
sLoan

www.sloan.pl

Opinie o sLoan »
Miloan

www.miloan.pl

Opinie o Miloan »
Szybka Gotówka

www.szybkagotowka.pl

Opinie o Szybka Gotówka »
Lendon

www.lendon.pl

Opinie o Lendon »
Szukaj najlepszej pożyczki przez internet

Pierwsza za darmo

Chwilówki

Pożyczki na Raty

Kredyty Online


Ile pieniędzy potrzebujesz?

100 zł
10.000 zł
5.000 zł
+

Na ile miesięcy?

1 mc
24 mc
12 mc
+
Kwota: 5.000 zł
Czas: 12 mc
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1.000 zł
200.000 zł
75.000 zł
+

Na ile dni?

1 rok
10 lat
4 lat
+
Kwota: 75.000 zł
Czas: 4 lata
Ofert:
Lime-Kredyt

www.lime-kredyt.pl
Sprawdź »