Strona główna Pożyczki na raty ekassa.com

Szybka Pożyczka w ekassa.com Opinie i informacje

ekassa.com

Tribution Consult Ltd.

Quijano Chambers,
P.O. Box 3159, Road Town,
Tortola, VG1110,
British Virgin Islands

www.ekassa.com
Ocena klientów: 4.0
70% klientów poleca

Weź pożyczkę »

Pożyczka w ekassa.com to:

Limit kwoty pożyczki: 400 - 6.000 zł   (pierwsza do 4.000 zł)          Limit czasu na spłatę: 7 dni - 3 mc   (pierwsza do 3 mc)
Weryfikacja: przelew 1gr      Wymagania: wiek od 18 lat


Opinia eksperta o pożyczce w ekassa.com
Ekspert najlepszych pożyczek przez internet

Ekassa stawia na nieskomplikowane i w pełni zrozumiałe wnioskowanie i otrzymywanie pożyczek. System dopasowuje produkty do potrzeb klienta, a przejrzyste informacje ułatwiają podjęcie decyzji o wyborze oferowanego produktu. Do wyboru jest kilka opcji pożyczek, które zaspokajają podstawowe wymagania klientów na polskim rynku usług finansowych. Ekassa stawia zatem na szybkie pożyczki w niewielkiej wysokości, dostępne dla każdego.

Opinie o ekassa.com (19)

Pełny opis

Podobne pożyczki

Porady i częste pytania

Ekassa pośredniczy w uzyskiwaniu finansowania odpowiedniego do potrzeb i możliwości klientów. Wykorzystuje pełną ofertę banków, spółek finansowych czy innych instytucji pozabankowych i gromadzi w przystępnej do wykorzystania i oceny formie. Na stronie głównej serwisu internetowego Ekassa znaleźć można suwak, dzięki któremu szybko i wygodnie można określić potrzebną kwotę. Maksymalna kwota pożyczki, o którą można wnioskować, to nawet 6000 złotych. Okres spłaty może wynieść maksymalnie 12 tygodni.

Warunki i koszty uzyskania pożyczek

Prowizja dla klientów Ekassa ustalana jest indywidualnie – warunki zależą od szeregu czynników, które sprawdzane są na etapie wnioskowania o pożyczkę. Klienci, którzy posiadają pozytywną ocenę w BIK na pewno mogą liczyć na obniżenie kosztów chwilówki. Ekassa stawia na premiowanie terminowości i solidności klientów. Co więcej, dotyczy to także osób, które już mają jakieś zadłużenie. Nie wyklucza ono możliwości otrzymania kolejnej pożyczki. Prowizja uzależniona jest także od okresu kredytowania i wybranej formy spłaty. Można zatem w miarę swobodnie dopasować warunki do potrzeb – oczywiście wtedy, gdy pozwala na to wcześniejsza historia finansowa. Weryfikacja klientów następuje w oparciu o tradycyjny przelew weryfikacyjny lub pobranie informacji bezpośrednio z systemu bankowości elektronicznej. Ekassa zapewnia, że komunikacja pomiędzy serwerami jest doskonale szyfrowana – żadne dane nie są dostępne dla osób nieupoważnionych. Dane logowania do systemu bankowego są użyte tylko raz i usuwane od razu po pobraniu wszystkich niezbędnych informacji. Wszyscy klienci, którzy obawiają się autoryzowania dostępu do konta bankowego, mogą zdecydować się także na wykonanie klasycznej mikropłatności – ta metoda weryfikacji danych może nieznacznie przedłużyć proces potwierdzania danych, ponieważ uzależniona jest od współpracy między bankami. Jednak praktyka pokazuje, że zazwyczaj nie trwa to na tyle długo, by poważnie zakłócić proces ubiegania się o pożyczkę. Problematyczne może się to okazać jedynie w dni wolne od pracy.

Szybka procedura, szybka pożyczka

Wypełnianie wniosku na stronie serwisu Ekassa zajmuje najwyżej klika minut – potrzebny będzie jedynie dowód osobisty i dostęp do bankowości elektronicznej. Po wypełnieniu prostego wniosku można wykonać klika symulacji pożyczki i dopiero po sprawdzeniu warunków wybrać najbardziej interesujący i zoptymalizowany produkt finansowy z pełnej oferty. System podpowiada klientom, które z oferowanych produktów uważa za najkorzystniejsze wg swojej opini, nie obliguje jednak do wybierania polecanych ofert – zawsze można je modyfikować. Po dokonaniu wyboru rozpocznie się procedura weryfikacji i podejmowania decyzji – może to potrwać kilka minut, klienci zauważają jednak, że proces jest zazwyczaj bardzo szybki – zwłaszcza przy wyborze weryfikacji danych za pomocą konta bankowego. Co istotne, Ekassa zwraca dużą uwagę na odpowiedzialne podejście do pożyczek. W warunkach umowy można od razu przeczytać, że przedłużenie terminu spłaty pożyczki nie jest możliwe, nawet jeżeli bezpośredni pożyczkodawca oferuje taką usługę. Według zasad panujących w systemie Ekassa, prośba o przedłużenie terminu spłaty tożsama jest z brakiem chęci spłacenia pożyczki. To powoduje, że klient nie ma możliwości ponownego skorzystania z atrakcyjnej oferty, a także gwarantuje – zaraz po terminie planowanej spłaty – natychmiastowe uruchomienie procedur windykacyjnych.

Udogodnienia dla klientów

Ekassa jest jedną z tych finansowych instytucji, które umożliwiają otrzymanie kilku pożyczek jednocześnie. To produkt interesujący klientów coraz częściej – nie brakuje atrakcyjnych okazji sprzedażowych, do skorzystania z których czasem potrzebne jest szybkie dodatkowe finansowanie. Dla stałych klientów serwisu przewidziano oczywiście szereg udogodnień – po weryfikacji podczas otrzymywania pierwszej pożyczki nie trzeba już uzupełniać danych, chyba że w jakikolwiek sposób się one zmieniły. Nie trzeba także tracić czasu na weryfikację za pomocą mikropłatności – tej także dokonuje się tylko raz, podczas rejestrowania się w serwisie internetowym. Za każdym razem warunki finansowe ustalane są indywidualnie.

PODSUMOWANIE
opinii o ekassa.com:

47%
11%
21%
5%
5%
11%
70% poleca
30% niepoleca
GŁOSUJ +1
GŁOSUJ -1

16-10-2017 20:36
Ocenił(a) na:

poleca
Po informacji o akceptacji wniosku jeszcze kolejny trzeba składać w firmie zaproponowanej przez Ekasse?

03-08-2017 18:55
Ocenił(a) na:

poleca
Jestem klientką Ekassa i jestem zadowolona . Pożyczki są dosyć drogie ale dla najważniejszy jest czas i wygoda. Zero problemów w trakcie załatwiania. Szybko przelew na koncie. Mieszkam na wsi i pomimo, iż mam auto , to nie wyobrażam sobie jeździć do miasta i chodzić od banku do banku i załatwiać kilka złotych z teczka papierów. Dla mnie Ekassa to komfort ! Polecam !

11-07-2017 20:47
Ocenił(a) na:

poleca
Nieprawda, bardzo szybki kontakt i szybko na koncie.Przemili są w obsłudze.

10-07-2017 00:38
Ocenił(a) na:

poleca
Fajna firma, miła obsługa szybki przelew

22-05-2017 15:15
Ocenił(a) na:

niepoleca
Pożyczkę dostałam od razu, ale straszny kontakt. Nie idzie się dodzwonić, napisałam 5-6 maili i nie dostałam żadnej odpowiedzi tragedia.

21-05-2017 16:19
Ocenił(a) na:

poleca
Wnioskowałam o pożyczkę. Otrzymałam dosyć szybko po telefonicznej weryfikacji. Niedługo spłacę całość. Nie narzekam .

16-05-2017 15:33
Ocenił(a) na:

niepoleca
Najpierw sms, ze wniosek zaakceptowany i trzeba czekać na maila ... A później cisza, dluga cisza i nic.

26-04-2017 17:13
Ocenił(a) na:

niepoleca
tragedia

11-10-2016 22:36
Ocenił(a) na:

poleca
bardzo kiepski kontakt z klientem. nie mogłem się w ogóle do nich dobić, nikt nie odpowiadał na moje pytania. pożyczkę w końcu dostałem ale trochę się naczekałem na jakikolwiek postęp.

10-10-2016 21:11
Ocenił(a) na:

poleca
ja otrzymałam pożyczkę bez problemu.Wszystko odbyło się tak jak opisała Mery i po załatwieniu wszystkich formalności pieniążki wpłynęły na konto

09-10-2016 14:12
Ocenił(a) na:

poleca
fajna opcja jest taka że można oddać pożyczke nawet już po tygodniu. niektórzy potrzebują kasy tylko na krótki okres czasu. właśnie za to najbardziej ich lubię :)

02-10-2016 16:38
Ocenił(a) na:

poleca
Nie wiem o co Wam chodzi ale mi przyznali pożyczkę bez problemu. Dostałem 1000 zł na miesiąc, dokładnie tak jak chciałem. Bez zbędnych formalności i bez żadnych problemów.

26-09-2016 20:42
Ocenił(a) na:

poleca
W tym przypadku pierwszą pożyczkę można dostać aż na 4000 zł. Moim zdaniem to całkiem dużo, inne firmy oferują o wiele mniej. Ja raz brałem u nich pożyczkę i pewnie jeszcze wezmę :)

21-09-2016 12:37
Ocenił(a) na:

poleca
Szkoda, że od 21 lat a nie od 18. Przez to ja nie mogłam skorzystać chociaż koleżanki bardzo chwaliły te firme.

20-09-2016 16:51
Ocenił(a) na:

poleca
Długo czekałam na odpowiedź. Obawiałam się tego, że nie przyznają mi tej pożyczki. Na szczęście po dłuższym czasie oczekiwania okazało się, że wszystko jest okej i dostałam pieniądze.

15-09-2016 11:41
Ocenił(a) na:

niepoleca
Najpierw SMS, że pożyczka przyznana, pózniej maile o dostaniu zdjęcia z dowodem i drugiej strony dowodu wyraźnie, ze trzy telefony w między czasie i na koniec SMS, że pożyczka jednak nie została przyznana. Tylko dlaczego dopiero po wysłaniu zdjeć dowodu?? Trochę się teraz obawiam, gdzie się dostały moje dane osobowe.

15-09-2016 11:23
Ocenił(a) na:

poleca
Firma udziela pożyczek i jestem tego najlepszym przykładem. Ja dostałem swoje pieniądze szybko na konto i jestem zadowolony z Ekassy.

27-08-2016 18:14
Ocenił(a) na:

poleca
Nie trzeba wychodzić z domu, aby wziąć pożyczkę. Wszystko można załatwić przez neta. Wystarczy przelew aby zweryfikować dane i pieniądze szybko lądują na naszym koncie.

21-08-2016 14:12
Ocenił(a) na:

poleca
Czy ta firma wogole udziela pozyczek?


Jakie informacje znajdują się w BIK?

Jakie informacje znajdują się w BIK?

Informacje przekazywane do BIK przez banki i SKOK-i dotyczą przede wszystkim zobowiązań kredytowych, które zaciągnąłeś. Są to między innymi: rodzaj kredytu, data jego udzielenia, waluta, a także liczba i wysokość rat....

Jakich dokumentów potrzebuję do wzięcia pożyczki?

Jakich dokumentów potrzebuję do wzięcia pożyczki?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę, w większości przypadków wystarczy tylko dowód osobisty, aktywny numer telefonu i nieobciążony rachunek w polskim banku. Tylko nieliczni pożyczkodawcy mogą przy tym ubiegać się o...

Co w przypadku opóźnienia w spłacie rat?

Co w przypadku opóźnienia w spłacie rat?

Biorąc pod uwagę standardową wysokość pożyczek online, to opóźnienia w ich spłacie mogą być dość kosztowne i stanowić nawet kilkadziesiąt procent kwoty, którą pożyczyliśmy. Tak drogie są przede wszystkim...

Czy otrzymam pożyczkę będąc w BIK?

Czy otrzymam pożyczkę będąc w BIK?

Bycie w rejestrze BIK nie oznacza braku możliwości otrzymania pożyczki. Najważniejsza jest historia, która może być pozytywna i dodatkowo pomódz lub negatywna i wtedy zmniejszyć szanse na otrzymanie gotówki....

Czym jest BIK?

Czym jest BIK?

Temat Biura Informacji Kredytowej nurtuje przede wszystkim osoby, które chciałyby zaciągnąć pożyczkę na zasadach tak zwanej „chwilówki”. Publikujemy więc niewielki zbiór najczęściej zadawanych...

Czy dostanę pożyczkę gotówkową jeśli opiekuję się dzieckiem?

Czy dostanę pożyczkę gotówkową jeśli opiekuję się dzieckiem?

Do otrzymania pożyczki gotówkowej wiekszość firm wymaga posiadania źródła dochodu. Często jest tak, że może być ono dowolne nie koniecznie umowa o pracę. Na przykład może być to dokument potwierdzający...

Czy to koniec tanich pożyczek online?

Czy to koniec tanich pożyczek online?

Duża popularność szybkich pożyczek z krótkim terminem spłaty, tzw. chwilówek sprawiła, że firmami ich udzielającymi zaczęły interesować się rozmaite instytucje. Do takich na pewno można zaliczyć Urząd Ochrony...

Jak spłaca się zaciągniętą pożyczkę?

Jak spłaca się zaciągniętą pożyczkę?

W przypadku chwilówek spłata pieniędzy jest bardzo prosta. Wystarczy, że w wyznaczonych w umowie terminach prześlesz firmie pożyczkowej wyznaczoną kwotę na numer konta, otrzymany wraz z wypłatą pieniędzy. Jedyne, na co...Warto sprawdzić równeż pożyczki

Wonga

www.wonga.pl

Opinie o Wonga »
1credit.pl

www.1credit.pl

Opinie o 1credit.pl »
Zaplo

www.zaplo.pl

Opinie o Zaplo »
Rapida

www.rapidamoney.pl

Opinie o Rapida »
Trzynastka

www.kartatrzynastka.pl

Opinie o Trzynastka »
Credissimo

www.credissimo.pl

Opinie o Credissimo »
Vippo

www.vippo.pl

Opinie o Vippo »
Flexpożyczka

www.flexpozyczka.pl

Opinie o Flexpożyczka »
Szukaj najlepszej pożyczki przez internet

Pierwsza za darmo

Chwilówki

Pożyczki na Raty

Kredyty Online


Ile pieniędzy potrzebujesz?

100 zł
10.000 zł
5.000 zł
+

Na ile miesięcy?

1 mc
24 mc
12 mc
+
Kwota: 5.000 zł
Czas: 12 mc
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

50 zł
5.000 zł
2.000 zł
+

Na ile dni?

1 dzień
60 dni
30 dni
+
Kwota: 2.000 zł
Czas: 30 dni
Ofert:

Ile pieniędzy potrzebujesz?

1.000 zł
200.000 zł
75.000 zł
+

Na ile dni?

1 rok
10 lat
4 lat
+
Kwota: 75.000 zł
Czas: 4 lata
Ofert:
ekassa.com

www.ekassa.com
Sprawdź »